Polecane artykuły

 • 1
 • 2

poniedziałek, 22 sierpień 2016 08:19

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to dobre rozwiązanie dla tych osób, które nie wyobrażają sobie wyjść z domu bez makijażu. Niektóre z nas co rano spędzają dobrą godzinę, żeby się umalować. Nie lepiej zaoszczędzić ten czas i spokojnie się wyspać? Na czym polega makijaż permanentny?

 

Na czym polega makijaż permanentny oczu?

Robiąc sobie kreskę na górze, chcemy podkreślić nasze oczy i nadać rzęsom objętości, działa to kiedy użyjemy do tego celu kredki, cienia czy właśnie zrobimy „tatuaż” na powiece. Makijaż permanentny oczu to dobre rozwiązanie dla osób noszących okulary, dzięki takiemu makijażowi mają pewność, że kreski są równe i proste. Kreska na oku jest dobierana do konkretnej osoby, może być bardzo widoczna, bądź po prostu podkreślać oko. Długość gojenia się oka po takim zabiegu, jak i ból, jaki odczuwamy nie jest jednakowy dla wszystkich. Wszystko zależy od naszej tolerancji na ból.

Na czym polega makijaż permanentny ust?

Na rynku dostępne jest wiele pomadek długotrwałych, jednak nijak one się mają do makijażu permanentnego ust. Dzięki takiemu makijażowi nie martwisz się, że po każdym jedzeniu musisz poprawić usta. Mając taki makijaż, nawet kiedy w środku nocy zdarzy się jakaś niespodziewana sytuacja, możesz wyjść dosłownie tak jak stoisz. Kolor takiego makijażu dobierany jest do konkretnej osoby, biorąc pod uwagę upodobania, karnacje i wszystkie inne czynniki. Wykonując makijaż ust możesz poprawić ich kontur, jak i wypełnić je jakimś kolorem. Przed takim zabiegiem zalecane jest przyjmowanie tabletek przeciwwirusowych. Aby efekt utrzymał się długo, powinno się unikać peelingów oraz nadmiernego opalania, gdyż wtedy ścieramy naskórek, a pigment się uwalnia.

Na czym polega makijaż permanentny brwi?

Często w naszych brwiach powstają prześwity, w pewnych miejscach brakuje włosków. Robienie brwi henną daje krótkotrwały efekt. Makijaż permanentny brwi może uzupełnić braki w twoich brwiach i wcale nie musi być nadawany im nowy kształt. Jeżeli jednak chcesz uzupełnienia luk oraz zrobienie konkretnego konturu, masz także taką możliwość. Ten makijaż wykonywany jest kilkoma metodami. Jeżeli jest zrobiony w dobrym salonie, wygląda naturalnie, nie musisz się obawiać, że brwi będą wyglądać jak namalowane.

Wiele osób boi się makijażu permanentnego, ponieważ uważa, że będzie wyglądać jak pomalowane, a nie umalowane, dodatkową obawą jest, że taki makijaż może utrzymać się nawet do kilku lat. Jednak nie martw się na zapas, w dobrych salonach przed przystąpieniem do wykonania makijażu permanentnego robione jest wiele przymiarek. Dzięki temu wiesz jak docelowo, będzie wyglądał twój makijaż.

Jakie znaczenie ma Maszynka do makijażu permanentnego?

Aby makijaż permanentny wyglądał naturalnie, duże znaczenie ma dobra Linergistka oraz maszynka do makijażu permanentnego. W tym wypadku im sprzęt droższy tym lepszy. Przed wykonaniem makijażu zapytajmy się, z jakiego urządzenia korzystają w salonie. Nie ma w tym nic dziwnego, że chcemy wiedzieć, jakim sprzętem będziemy mieć wykonywany „tatuaż”. Dla nas ma to duże znaczenie, ponieważ nie mało płacimy za taki makijaż oraz będzie on nam towarzyszył przez dłuższy czas.

Maszynka do makijażu permanentnego powinna zapewniać klientce jak najbardziej higieniczny i precyzyjny zabieg, maszynka z biotekpolska.pl jest połączeniem nowoczesnej technologii z higieną i precyzją.

Czytany 1558 razy

Artykuły powiązane

 • Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej! Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej!

  Konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych na najlepsze, najbardziej skuteczne i bezpieczne produkty do zabiegów oraz dermokosmetyki został rozstrzygnięty. Miło nam poinformować, że preparat LINERASE otrzymał prestiżową nagrodę Perła Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii NAJLEPSZY PREPARAT DO BIOSTYMULACJI TKANKOWEJ!

 • Chcesz mieć piękne, zdrowe włosy? Odwiedź trychologa! Chcesz mieć piękne, zdrowe włosy? Odwiedź trychologa!

  Trychologia to dziedzina nauki, która ciągle się rozwija, ponieważ jest bardzo potrzebna coraz większej liczbie pacjentów mających problemy z włosami. Kim jest trycholog? Jak należy przygotować się do pierwszej wizyty? Na te pytania odpowiada Anna Kuznetsova – specjalista trycholog z kliniki dr Beata Dethloff. 

 • Trio idealne dla Twojej skóry! Trio idealne dla Twojej skóry!

  Chcesz dać swojej skórze mega mocny sygnał do odbudowy, pobudzić ją do regeneracji i odmłodzenia? Pomogą Ci w tym trzy zabiegi dostępne w Centrum Urody Moss. Odmładzająca procedura Termolifting Soprano, przeciwutleniający zabieg Perfection oraz odżywcza mezoterapia mikroigłowa to propozycje naszych ekspertów.

 • Depilacja laserowa - rozwiązanie dla zajętych i chcących pięknie wyglądać Depilacja laserowa - rozwiązanie dla zajętych i chcących pięknie wyglądać

  Depilacja z wykorzystaniem lasera to obecnie jeden z najchętniej wybieranych zabiegów w gabinetach kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim dlatego, że zabiegi tego rodzaju dają wysoką skuteczność – w odróżnieniu od innych metod, depilacja laserowa pozwala na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia.

 • Operacja powiek górnych - w jakim wieku można ją przeprowadzić? Operacja powiek górnych - w jakim wieku można ją przeprowadzić?

  Plastyka powiek należy do jednych z prostszych, mniej inwazyjnych i obarczonych stosunkowo niskim ryzykiem zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Jednocześnie zapewnia spektakularne efekty w postaci odmłodzenia okolic oczu – to właśnie ich wygląd świadczy o naszym wieku. Nie dziwi więc niesłabnąca popularność tej procedury. W jakim wieku można poddać się zabiegowi? Czy istnieją w tej kwestii jakieś ograniczenia?